FAQ :: Szukaj ::  Rejestracja ::  Profil :: Wiadomości :: Zaloguj 
rekrutacja- kilka pytań.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
allenah

PostWysłany: 02.08.2009, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy bedziemy wdzieczni ;p
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wobix

PostWysłany: 04.08.2009, 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mjuuk napisał(a):
jeszcze Cie studencie dorwę w Krakowie za wyśmiewanie się z cierpiących.

can't wait, as always Cool

zwieracz.odbytu
Gość
PostWysłany: 05.08.2009, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

dzieeeendobry panstwu!

otoz sprawa jest prosta, kandydatem juz nie jestem, szczesliwym studentem dziennym rowniez nie, ale jestem szczesliwym studentem wieczorowym. moje pytanie odnosi sie systemu usos czy jakos tak, wiemy o co chodzi, otoz system niebardzo chce mnie wpuscic do srodka, wpisuje swoj pesel jako identyfikator, haslo z ERK (mialem tylko i wylacznie jedno od poczatku) niestety, okazuje sie, ze niepoprawne haslo lub identyfikator nie pozwalaja mi sie zalogowac. a to chyba calkiem wazna sprawa miec dostep do planu lekcji np. tym bardziej, kiedy przebywa sie 2tysiace km od krakowa zarabiajac w pocie czola na studia.

jest ktos kto jest w stanie mi pomoc? juz nawet nie mowie o usos, ale o zamieszczeniu gdzies planu lekcji czy poinformowaniu mnie o np. rozpoczeciu roku czy innych waznych wydarzeniach.

dziekuje i pozdrawiam - K.
Powrót do góry
allenah

PostWysłany: 05.08.2009, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu nie chce cie zalogowac na usos, to nie wiem. ale wszystkie infrormacje, ktorych bedziesz szukal, beda sie na pewno pojawialy tutaj na forum (na usosie, to ja osobiscie poza zapisami na lektoraty, to nic nie mam, gowno to jest ogolnie Razz). zagladaj do ogloszen z sekretariatu i bedziesz wszystko wiedzial Smile
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 05.08.2009, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu praktycznie z usosa się nie korzysta, jedynie oceny kiedyś tam sprawdzisz, na wieczorowych to nawet lektoratów nie ma;)
dominika_b
Gość
PostWysłany: 05.08.2009, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Gdyby ktoś znowu pytał o progi, to ja dostałam się w tym roku z drugiego naboru (dzienne). Maturę napisałam średnio(jak na filmoznawstwo) , moje wyniki to:

Polski roz. 76%
Angielski roz. 95%

Ja zrezygnowałam, także dostały się też pewnie osoby z niższymi wynikami Smile Życzę wszystkim powodzenia za rok!

A w USOSie na większości kierunków nie ma planów zajęć, a już na pewno nie w sierpniu, bo w sierpniu to chyba wszystkie sekretariaty są na wakacjach Wink Plan będzie dopiero w ostatnim tygodniu września.

A hasło do USOSa powinno się dostać przy wpisie na studia.
Powrót do góry
Mjuuk

PostWysłany: 06.08.2009, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już wszystko wiem. są na urlopie. ale miejsca ciągle są, więc praktycznie już jestem na wieczorowych,ale i tak muszę pisać odwołanie. tylko dlatego, bo ciężko im było na mejla odpisać. ciągle liczę, że uda się mi wkręcić na jakieś dzienne,ale w razie czego mam pytanie do studentów - czy na filmoznawstwie telewizory ciągle są przybite na listwy, jak to jest pokazane na filmie z 2006r. na stronie instytutu ? :D ogólnie, jak kiepskie warunki są ? ;>
i pytanie do tych co teraz zaczynają studia - szuka ktoś współlokatorki? właśnie zostałam wyrolowana przez przyjaciółkę, więc POLECAM SIĘ cytując klasyka Numernabisa.
Powrót do góry
proste_pytanie

PostWysłany: 06.08.2009, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie zastanawia pewien fakt, na studia wieczorowe, w drugim naborze dostalem sie z 10 miejsca na liscie, z wynikiem tak slabym, ze wstyd mi o nim mowic, niemniej jestem cholernie ciekaw ile osob bedzie liczyla nasza grupa Wink

a co do mieszkania? no to tez jestem bezdomny.
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 06.08.2009, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ogólnie, jak kiepskie warunki są ? ;>

jest strasznie, aż odechciewa się studiować, oglądanie na tych telewizorkach 4godzinnych filmów niemych składających się z 4,5 wątków to mordęga...
...ale to było do zeszłego roku, teraz siedzimy na kampusie ;]

btw. w tym roku na wieczorowe dalej było kto pierwszy ten lepszy czy już konkurs wyników? Smile

Ex

PostWysłany: 06.08.2009, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki się liczyły.

Ale jak ja się dostałem na 30 miejscu, to właściwie brali każdego kto chciał.

Bo mam poprzez pewną serię dziwnych i niefortunnych zdarzeń (Od zamieszczenia złej deklaracji przez sekretariat, po źle sprawdzoną maturę z polskiego.) maturę po prostu zje!@#$ą i nie da się tego inaczej nazwać.

Chyba będzie nas standardowo 45 z tego co pamiętam listę.

Kampus jest piękny, jak by tylko jeszcze trochę bliżej centrum, to mógłbym tam zamieszkać Very Happy Ogólnie wszędzie granit, stal i klimatyzacja.
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 06.08.2009, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkam 2 przystanki od kampusu w stronę dalszą od miasta i nie narzekam Wink

wyniki się liczyły...pięknie:)

Mjuuk

PostWysłany: 06.08.2009, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm, liczyły się? kolega poszedł za mnie do biura rekrutacji,jak okazało się, że w instytucie mają urlop i powiedzieli,że tylko wyjaśnić wszystko i jest pewne,że mnie przyjmą, więc albo chętnych mało, albo tylko mówią, że wyniki się liczą.
o,o, no fakt, ulicy Łojasiewicza nawet mapy google nie mogły mi znaleźć.
jak to źle sprawdzona matura, to widziałeś swoją maturę? też chcę.

i co jest najgorsze na tych studiach, które zajęcia? ;>
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 06.08.2009, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KAŻDE.
Laughing

kwestia gustu, jednych zajara logika, innych językoznawstwo, jeszcze innych, wstęp do kulturoznawstwa Wink

e.M.

PostWysłany: 07.08.2009, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dziennych logika nie jest taka zła;) Można odespać nieprzespane noce no i egzamin do trudnych też nie należy Razz
Powrót do góry
starmi

PostWysłany: 07.08.2009, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marto, czyż językoznawstwo również nie było wspaniałe?! egzamin to była kawa i papierosy no i oczywiście przyjemna rozmowa =] polecam
Steven do u know my mother? Very Happy

http://www.lastfm.pl/user/HolaOla
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ex

PostWysłany: 07.08.2009, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie miałem problemu, w zalezieniu kampusu na mapach google. (Mniejsza, że mieszkam 2 osiedla obok)

Podobno logika i semiotyka oraz językoznawstwo. Bo mają bardzo teoretyczne podejście. Takie do wkucia, a nie zrozumienia.

Myślę, że to wynika z małego zainteresowania wieczorowymi. Jak do 28 lipca był już 2 nabór? Wychodzą z założenia, że na pierwszy semestr mogą wziąć każdego, i najwyżej potem nie da sobie rady.

U mojego znajomego na roku zaczęło też 45 osób a licencjat zrobiło osób 17...
Powrót do góry
allenah

PostWysłany: 07.08.2009, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na jezykoznawstwie to przeciez jeszcze byly delicje, sama Ola przynioslas Very Happy

kurcze, swietny byl ten egzamin, nasz grupa to mistrzostwo swiata. anegdotek z tego dnia nie bede przytaczac, bo wstyd.

a logika to tez piekna sprawa Very Happy

a w sumie, to wstep do kulturoznawstwa, tez wspominam bardzo dobrze Razz zaliczenie bylo calkiem przyjemne i przynajmniej na podstawie tego, co ja tam napisalam, moge rzecz, ze calkiem liberalnie dr nacher oceniala ;p

jacys ucisnieni ci wieczorowi.
Powrót do góry
gośka

PostWysłany: 07.08.2009, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a historia kultury? Razz
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 07.08.2009, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. nie olewa się nas
2. nie jesteśmy uciśnieni
3. kujon się w was odezwał, tak kochacie kuć Mr. Yellow

ps. no offence, it doesn't make sense.
ps2. liczę że mgr od angielskiego przeczyta to zdanie powyżej i da mi 4.

allenah

PostWysłany: 08.08.2009, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z angielskim tez sa problemy? Razz

oj tam, historia kultury, my tutaj gocha mowimy o przyjemnych rzeczach Very Happy
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 08.08.2009, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z angielskim ja mam problemy Laughing (leń mode on)
e.M.

PostWysłany: 08.08.2009, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu nasza grupa na językoznawstwie to było mistrzostwo świata, bo same najlepsze studentki się tam zgłosiły Razz

I ja nie wiem czego wy chcecie od tej historii kultury przecież tak się przyjemnie nie chodziło na zajęcia.

No i wszyscy zapomnieli o filozofii- filozofia to jest chyba najfajniejszy egzamin na pierwszym roku Very Happy
Powrót do góry
starmi

PostWysłany: 09.08.2009, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Delicje były w pytę! Very Happy

tak naprawdę wrażenia o poszczególnych zajęciach zależą w dużej mierze od prowadzących, a z tego co wiem oni się zmieniają jakoś co drugi rok, w zależności od przedmiotu, jak również rodzajów studiów (stacjonarne - niestacjonarne)
są przedmioty, takie jak wspomniana filozofia, których prowadzący są jedyni (także w swoim rodzaju)
wygląda na to, że ominie was przyjemność obcowania z Osobowością, albowiem dr Opalski już nie prowadzi zajęć z muzyki filmowej...

Powrót do góry
allenah

PostWysłany: 09.08.2009, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no shit!
a obiecalam sobie, ze jesli bedzie na to nasz plan pozwalal, bede chodzila na ten kurs jeszcze raz... I powiem wam w tajemnicy, ze macie czego zalowac Sad
Powrót do góry
starmi

PostWysłany: 10.08.2009, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno dr będzie prowadził jakiś monograf, więc jest jeszcze szansa. wszystkich zachęcamy =]

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: