FAQ :: Szukaj ::  Rejestracja ::  Profil :: Wiadomości :: Zaloguj 
Mam trzy pytania skierowane do sekretariatu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konrad

PostWysłany: 03.09.2011, 10:10    Temat postu: Mam trzy pytania skierowane do sekretariatu Odpowiedz z cytatem

Chce w końcu wiedzieć jak jest i bardzo mi zależy na odpowiedzi sekretariatu
1.Czy jest szansa, że po 14 września, gdyby były wolne miejsca można by zapisać się na studia niestacjonarne filmoznawstwo, wybierając specjalność produkcja projektowanie gier video
2.Czy jak bym dostał się na niestacjonarne, czy mogę od razu przepisać się na stacjonarne, gdyby były wolne miejsca na mojej specjalności produkcja projektowanie gier video, bo wiem zresztą, że większość i tak wybiera się na filmoznawstwo, więc w sumie szkoda, żeby zostały wolne miejsca na tamtej specjalności.
3.I czy jakbym został na niestacjonarnych wybierając specjalność produkcja projektowanie gier video, to czy ten kierunek w ogóle jest na niestacjonarnych i czy jest tak samo płatny jak filmoznawstwo, bo z tego co słyszałem, to projektowanie gier video dostaje dotacje z Unii Europejskiej i jest bez płatnym kierunkiem.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wobix

PostWysłany: 03.09.2011, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sekretariat@niesiedzinonstopnanecie.pl
Konrad

PostWysłany: 04.09.2011, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki
Powrót do góry

Gość
PostWysłany: 05.09.2011, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Pogadali.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: