FAQ :: Szukaj ::  Rejestracja ::  Profil :: Wiadomości :: Zaloguj 
WPISY NA SUM (STUDIA II STOPNIA)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wobix

PostWysłany: 03.08.2011, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał(a):
Nie wiem skąd przyszedł w takim razie wniosek, że testu w ogóle być nie powinno. Tzn. ja wiem skąd, ale jak mniemam nie wypada tego napisać ;]

BŁAGAM O PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ BĄDŹ MAILA Laughing

Wyślij prywatną wiadomość

Gość
PostWysłany: 03.08.2011, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

W zeszłym roku - zdaniem zdających - test nie był łatwy. Po prostu chętnych nie było tak wielu jak w tym roku i dostali się chyba wszyscy, którzy na test przyszli. Jeśli w tym roku liczba kandydatów byłaby podobna, to co by dał trudniejszy test?
Swoją drogą ciekawe czy to game studies przyciągnęło tyle chętnych? Wink
Powrót do góry

Gość
PostWysłany: 03.08.2011, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

To by dał, że FILMOZNAWCY mielibt wieksze szanse,żeby dostać się na studia, bo nie musieliby go pisać. Zasady rekrutacji w zeszłym roku były bardzo sensowne. To w Insytucie podobno panowała obawa, że będą studiowały przypadkowe osoby taki kierunek. Najwyrazniej poprzedni rok okazał się fajny i dobry we współpracy, więc życzę tylko Państwu żeby i teraz też tak było.
Powrót do góry

Gość
PostWysłany: 03.08.2011, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Napisałem "jeśli w tym roku liczba kandydatów byłaby podobna". A jak wiadomo nie była.
I żeby nie było, że pochwalam tegoroczny system rekrutacji, bo nie pochwalam. Po prostu próbuję zrozumiec dlaczego wygladał on tak a nie inaczej.
Powrót do góry
aanka

PostWysłany: 07.08.2011, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja, chociaż jestem już tym wszystkim zmęczona, na pewno napiszę oficjalne pismo do wszystkich możliwych "władz wyższych" naszego Instytutu ze swoją opinią na temat tegorocznej rekrutacji. Nie mam zamiaru czekać czy nasze żale z forum dotrą do dziekana czy nie. Jeśli ktoś miałby ochotę się dołączyć, to proszę o wiadomość na priv:)
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 07.08.2011, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdrow ich od tokarskiego ;d

Gość
PostWysłany: 27.08.2011, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

A mnie dalej jest przykro,że nie dostałam się na filmoznawstwo Sad ...jestem na innym kierunku i z przyzwyczajenia dalej tu zaglądam Sad
Powrót do góry
Konrad

PostWysłany: 03.09.2011, 21:54    Temat postu: Mam trzy pytania do sekretariatu Odpowiedz z cytatem

Chce w końcu wiedzieć jak jest i bardzo mi zależy na odpowiedzi sekretariatu
1.Czy jest szansa, że po 14 września, gdyby były wolne miejsca można by zapisać się na studia niestacjonarne filmoznawstwo, wybierając specjalność produkcja projektowanie gier video
2.Czy jak bym dostał się na niestacjonarne, czy mogę od razu przepisać się na stacjonarne, gdyby były wolne miejsca na mojej specjalności produkcja projektowanie gier video, bo wiem zresztą, że większość i tak wybiera się na filmoznawstwo, więc w sumie szkoda, żeby zostały wolne miejsca na tamtej specjalności.
3.I czy jakbym został na niestacjonarnych wybierając specjalność produkcja projektowanie gier video, to czy ten kierunek w ogóle jest na niestacjonarnych i czy jest tak samo płatny jak filmoznawstwo, bo z tego co słyszałem, to projektowanie gier video dostaje dotacje z Unii Europejskiej i jest bez płatnym kierunkiem.
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 03.09.2011, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TO ZADZWON DO SEKRATARIATU ALBO RUSZ TAM DUPE OSOBISCIE JEZU
Konrad

PostWysłany: 04.09.2011, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie zamierzam to zrobić. Dlatego tu to napisałem, bo jest weekend, a wiesz jak ważne jest żeby śpieszyć się
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: