FAQ :: Szukaj ::  Rejestracja ::  Profil :: Wiadomości :: Zaloguj 
WPISY NA SUM (STUDIA II STOPNIA)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sekretariat

PostWysłany: 21.07.2011, 10:35    Temat postu: WPISY NA SUM (STUDIA II STOPNIA) Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo,
Wpisy na studia II stopnia będą się odbywały w dniach 25, 26 i 27 lipca (poniedziałek, wtorek, środa) w godzinach 11-14.
Apeluję do Państwa, aby przychodzić już od poniedziałku od 11, a nie zwlekać do środy do 13 - przychodząc wcześniej unikniecie Państwo kolejek i nerwowej sytuacji związanej z ZABLOKOWANIEM systemu immatrykulacji o wyznaczonej godzinie we środę. Potem nie będzie możliwości wpisu na studia.
Proszę mieć ze sobą komplet dokumentów (lista na stronie ERK) - na kampusie nie ma możliwości drukowania.
Pozdrawiam serdecznie,
Patrycja Włodek
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wobix

PostWysłany: 21.07.2011, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniemam, że się nie dostanę Wink ale jeśli tak, a nie ma możliwości drukowania, to nie ma ŻADNEJ szansy na ponowne otrzymanie tego wydruku z ocenami z dyplomu/średniej itd? Powiedzmy, że moja karta jest trochę nie w stan obecnie i generalnie nie nadaje się do wsadzenia do teczki, taka jedna strona do druku to chyba nie problem? Wink
Sekretariat

PostWysłany: 21.07.2011, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Życzę, żeby się Pan jednak dostał:)
Dostanie Pan wszelkie zaświadczenia z sekretariatu, ale każdy musi sobie sam wydrukować podanie ERK i skserować dowód osobisty - nie ma w tym momencie możliwości, by studenci/kandydaci drukowali coś dla siebie na kampusie.
Pozdrawiam,
Patrycja Włodek
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 21.07.2011, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaaaaaaaaaaaaaaa! to super, dziękuję Smile
Gość
Gość
PostWysłany: 23.07.2011, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Witam!
Co prawda dostałem się na studia, ale ciekawi mnie pewna rzecz. Być może nie do końca rozumiem algorytm obliczania pkt. ale w jaki sposób z następujących ocen uzyskałem wynik 80pkt?
Dyplom: 5.0
Średnia ze studiów: 4.40
Ocena z pracy dyplomowej: 5.0
Ocena z egzaminu dyplomowego 5.0

Czy to się zgadza, czy mam mącić wodę, zwłaszcza, że na innym kierunku na którym akurat jestem na liście rezerwowych jest taki sam wynik?
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 24.07.2011, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno na 40 przyjętych na SUM osób, tylko 11 jest po naszym filmoznawstwie? słabo:)

Gość
PostWysłany: 24.07.2011, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

dostałam się na studia. W dalszej rejestracji mam podać nr dyplomu (nr mam ze strony usos) oraz datę wystawienia dyplomu... i co ja mam wpisać, jak nie mam jeszcze dyplomu? Datę obrony? W końcu to chyba nie to samo, co data wystawienia! Crying or Very sad
Powrót do góry
Gość
Gość
PostWysłany: 24.07.2011, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

To nie prawda, że 40, bo sam jestem na 53 miejscu i jestem przyjęty. A co do dyplomu to zaznacz, że nie posiadasz jeszcze dyplomu, przy składaniu dokumentów go nie złożysz, tylko zaświadczenie z dziekanatu, że czekasz jeszcze na dyplom. Ja właśnie tak robię.
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 24.07.2011, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na 54, limit mial byc 40, who cares Laughing
z jakich uczelni i kierunkow jestescie?

Bibelinka

PostWysłany: 24.07.2011, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha, Wobix dajesz redę Razz
Powrót do góry

Gość
PostWysłany: 24.07.2011, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

To jakieś żarty. Filmoznawcy się nie dostali!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 24.07.2011, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bibelinka napisał(a):
hahaha, Wobix dajesz redę Razz

SAME SHIT, EVERYDAY, WHOLE LIFE Laughing Laughing Laughing Laughing

Ostatnio zmieniony przez wobix dnia 24.07.2011, 18:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
gość
Gość
PostWysłany: 24.07.2011, 18:14    Temat postu: SUM Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Na stronie ERK widnieje informacja, że na SUM zostało przyjętych 56 osób. Podtrzymuję zdanie, że przyjmowanie na SUM osób z innych kierunków bez egzaminu wstępnego (obowiązkowego chyba jeszcze w ubiegłym roku) to nieporozumienie. Wśród 56 przyjętych kandydatów osoby z dyplomem licencjackim z filmoznawstwa stanowią ok. 20%.
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 24.07.2011, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ja mogę iść na kosmetologię po filmoznawstwie? Laughing

Gość
PostWysłany: 24.07.2011, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Paranoja, że nasi się nie dostali! Filmoznawcy powinni mieć pierwszeństwo! Evil or Very Mad
Powrót do góry

Gość
PostWysłany: 24.07.2011, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

A ja na filmoznawstwo po kosmetologii? Laughing
Powrót do góry
gość
Gość
PostWysłany: 24.07.2011, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Jeden z absurdów reformy szkolnictwa wyższego. Moim zdaniem wydziały/instytuty rezygnujące z egzaminów wstępnych na SUM dla kandydatów z innych kierunków strzelają sobie w stopę.

Etnologia, socjologia czy filologie, których absolwenci mogli ubiegać się o przyjęcie na SUM z filmoznawstwa bez konieczności spełnienia dodatkowych warunków, podeszły do sprawy poważniej i kazały zdawać kandydatom na studia II stopnia egzamin wstępny/stawić się na rozmowę kwalifikacyjną.

Obawiam się, że łatwiej było się dostać na filmoznawstwo po kosmetologii niż na kosmetologię po filmoznawstwie Smile

Ostatnio zmieniony przez gość dnia 25.07.2011, 1:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 24.07.2011, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gość napisał(a):

Etnologia, socjologia czy filologie, których absolwenci mogli ubiegać się o przyjęcie na SUM z filmoznawstwa bez konieczności spełnienia dodatkowych warunków, podeszły do sprawy poważniej i kazały zdawać kandydatom na studia II stopnia egzamin wstępny/stawić się na rozmowę kwalifikacyjną.

Obawiam się, że łatwiej było się dostać na filmoznawstwo po kosmetologii niż na kosmetologię po filmoznawstwie Smile

serio? Laughing Laughing Laughing
szkoda ze ja jedyny tu nie jestem anonimowy, ale ok, jest grubo, jest wysoko, JEST SKANDAL! gdzie moja torebka?! GDZIE MOJE PIENIĄDZE, KTÓRE POSZŁY NA WYKSZTAŁCENIE !!!!

LeShaq
Admin
PostWysłany: 25.07.2011, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interdyscyplinarność rządzi! Twisted Evil
jolkah

PostWysłany: 25.07.2011, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej gratuluję pomysłowości.

Szkoda, że nie usłyszę jak wykładowcy będą narzekać na ludzi nie mających zielonego pojęcia o filmie, skoro tak bardzo 'czepiali się' naszego przygotowania na licencjat.

Oficjalnie żegnam się z filmoznawstwem. Nie wiem po co zdawałam egzamin na 5, pisałam pracę na 5 i liczyłam chociaż na test wstępny.
Najwyraźniej nie było mi to pisanie..

Miłego!
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 25.07.2011, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jola nie unoś się.
parwati

PostWysłany: 25.07.2011, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To żarty, że nasi się nie podostawali. z 5 na dyplomie i wyróżnioną pracą mogę sie pochwalić 62 miejscem na liście i z tego co słyszę, to wyprzedzają mnie hordy etnologów, socjologów i kosmetologów...
Filmoznawstwu gratuluję bardzo czarnego poczucia humoru w ustalaniu kryteriów rekrutacji!

Gość
PostWysłany: 25.07.2011, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Ja również się nie dostałem Sad
Powrót do góry
Sekretariat

PostWysłany: 25.07.2011, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo,
Na wszelki wypadek proszę sprawdzać swoje konta na ERK po 27 lipca, ponieważ - jeśli któraś z osób przyjętych nie wpisze się, lub ktoś z wpisanych zrezygnuje - jest możliwość, że ktoś kolejny zostanie oznaczony przez dział rekrutacji jako przyjęty.
Nie wiem czy tak będzie, ale na studia dzienne I stopnia zostało wpisanych kilka osób "spod kreski", już po pierwszym terminie immatrykulacji.
Pozdrawiam serdecznie,
Patrycja Włodek
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 25.07.2011, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz myślałem, że będzie propozycja zaocznych Laughing Laughing Laughing
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: