FAQ :: Szukaj ::  Rejestracja ::  Profil :: Wiadomości :: Zaloguj 
Dwa kierunki a obecności

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noir

PostWysłany: 01.05.2011, 13:52    Temat postu: Dwa kierunki a obecności Odpowiedz z cytatem

Pytanie jak w temacie, czy dwukierunkowcy na dziennych mogą liczyć na taryfę ulgową jeśli chodzi o wymagane obecności na zajęciach?
Czy obecność ważna jest tylko na ćwiczeniach, czy również na wykładach?

Bardzo chciałam w końcu zacząć filmoznawstwo, ale nie wiem czy uda mi się pogodzić to z czwartym rokiem prawa (na drugim końcu miasta). Od razu zaznaczam, że filmoznawstwo miałoby zdecydowanie wyższy priorytet, jeśli chodzi o pojawianie się na zajęciach - na prawie jest pod tym względem bardzo elastycznie, ale jakieś konflikty na pewno pojawią się w harmonogramach.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
the next royal bride
Gość
PostWysłany: 01.05.2011, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post

Dasz radę, relax;) na wykładach nie, choć szkoda opuszczać. na ćwiczeniach też nie zawsze. Wszystko da się ogarnąć. Tylko dojazdy będą męczące. I po co Ci to?;>
Powrót do góry
noir

PostWysłany: 04.05.2011, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do dojazdów muszę sobie zorganizować jakieś mieszkanie gdzieś w połowie drogi.
Po co? Filmoznawstwo - bo uwielbiam filmy, dla własnej satysfakcji, prawo jako zawód. To ostatni rok w którym można bezpiecznie zacząć drugi kierunek, szkoda przegapić szansę Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: