FAQ :: Szukaj ::  Rejestracja ::  Profil :: Wiadomości :: Zaloguj 
Studia zaoczne bez egzaminów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mln

PostWysłany: 23.06.2010, 9:52    Temat postu: Studia zaoczne bez egzaminów Odpowiedz z cytatem

Witam.

Jestem zainteresowany studiami zaocznymi (teraz niestacjonarnymi). Maturę mam napisaną z dobrym wynikiem, ale niestety starą. Po pięciu latach studiów na kierunku ścisłym nie czuję się na siłach by podchodzić ponownie do egzaminu z języka polskiego lub historii (i chyba nawet jest już na CEW za późno).
Czy możliwe jest dostanie się na te studia bez zdanego egzaminu honorowanego podczas procesu rekrutacji?
Czy znana jest przypuszczalna ilość chętnych na dostępne 40 miejsc na tych studiach (prawdopodobnie będzie więcej miejsc niż chętnych, czy na odwrót)?

Z góry dziękuję za pomoc,
--
mln

Ostatnio zmieniony przez mln dnia 23.06.2010, 10:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wobix

PostWysłany: 23.06.2010, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.erk.uj.edu.pl i tam wszystko będzie, bodajże na zaoczne liczy się nadal kolejność zgłoszeń, a miejsc jest 40.
mln

PostWysłany: 23.06.2010, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównie interesuje mnie stosunek dostępnych miejsc do zarejestrowanych kandydatów, a tego na stronie ERK nie znajdę. Stąd mój post na forum.

--
mln
Powrót do góry
wobix

PostWysłany: 23.06.2010, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to jest różnie, nigdy nie wiadomo jak jest.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: