FAQ :: Szukaj ::  Rejestracja ::  Profil :: Wiadomości :: Zaloguj 
brakuje Wam książek??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Koło Naukowe Medioznawców UJ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martuś

PostWysłany: 20.10.2006, 14:01    Temat postu: brakuje Wam książek?? Odpowiedz z cytatem

czy Wy też cierpicie na brak/niedosyt książek?? kosztuje, nie ma, itd.?? a nasz instytut nie ma biblioteki...
jednym słowem: kto popiera założenie biblioteki w ramach koła medioznawców?(czyli ze zbiorem z tego zakresu) czy w ogóle jest takie zapotrzebowanie? nie rozmawiałam jeszcze z władzami ani nie orientowałam sie w możliwościach dofinansowania z innych źródeł - najpierw pytanie: czujecie taką potrzebę czy nie? myslę, że razem mozna by sie jakoś skrzyknąć i ... Surprised ale nad tym trzeba bedzie usiąść w pare osób, kto się pisze?? kto jest za?
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
anton

PostWysłany: 25.10.2006, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,

z tego co mi wiadomo to problem nie lezy w braku ksiazek tylko braku miejsca na wydzialowa biblioteke. mam nadzieje, ze wszystko sie zmieni po przenosinach na kampus.

pozdrawiam
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Koło Naukowe Medioznawców UJ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: