FAQ :: Szukaj ::  Rejestracja ::  Profil :: Wiadomości :: Zaloguj 
Instytucja 'wolnego słuchacza'

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Faghil

PostWysłany: 18.07.2008, 21:57    Temat postu: Instytucja 'wolnego słuchacza' Odpowiedz z cytatem

Drogie Koleżanki oraz Drodzy Koledzy,

Zarejestrowałem się na Waszym zacnym forum, ażeby dowiedzieć się szczegółów o możliwości studiowania w następnym roku akademickim w charakterze 'wolnego słuchacza'. Pisałem już w tej sprawie do instytutu, jednak moje wiadomości pozostały bez odpowiedzi. Najprawdopodobniej będę musiał tam zadzownić, jednak jeżeli ktoś z Was orientuje się w tej sprawie - proszę o pomoc i informacje.

Z góry bardzo dziękuję Wink.
Pozdrawiam i miłego życia życzę.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
krvviopijczyni

PostWysłany: 06.07.2009, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, właśnie - jak to jest? Staram się o przyjęcie na filmoznawstwo już drugi raz, ale coś mi się zdaje, że i tym razem zabraknie paru punktów na maturze Sad Twisted Evil Myślałam o skorzystaniu z instytucji "wolnego słuchacza", dotarlam jednak do informacji o zniesieniu jej p/ UJ (nieoficjalne, na forum offUJ).

Dla równowagi na stronie UJ możemy przeczytać:

Cytat:
IX. Wolni słuchacze

§ 31
Możliwość i zasady studiowania na kierunku w charakterze wolnego słuchacza oraz zasady przyjmowania wolnych słuchaczy na studia ustala rada wydziału.
Decyzje o przyjęciu na kierunek w charakterze wolnego słuchacza oraz o przyjęciu wolnego słuchacza w poczet studentów podejmuje dziekan.

§ 32
Obowiązkiem wolnego słuchacza jest wykorzystanie wszystkich stworzonych możliwości studiowania oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów. Wolny słuchacz ma prawo do uczestniczenia w zajęciach, uzyskiwania zaliczeń i zdawania egzaminów oraz korzystania z bibliotek i innych pomocy naukowych w zakresie określonym przez jednostkę prowadzącą kierunek studiów. Wolny słuchacz nie ma innych uprawnień przysługujących studentom
Wolny słuchacz nie otrzymuje legitymacji studenckiej. Potwierdzenie zdanych egzaminów i zaliczeń uzyskuje na karcie egzaminacyjnej lub w indeksie.

Ktoś może podzielić się wiedzą na ten temat? Pięknie proszę Smile
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: