FAQ :: Szukaj ::  Rejestracja ::  Profil :: Wiadomości :: Zaloguj 
KN Medioznawców - działa/nie działa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Koło Naukowe Medioznawców UJ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
argian

PostWysłany: 02.10.2008, 8:51    Temat postu: KN Medioznawców - działa/nie działa Odpowiedz z cytatem

Witam

Interesuje mnie jedna kwestia.
KN działa czy nie działa?

Jeśli działa - to kiedy się spotyka / co robi?
Jeśli nie działa - to może powinno zacząć działać.

Z niecierpliwością czekam na oznaki życia.

Pozdr.
argian

Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
walewska

PostWysłany: 02.10.2008, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halo,
czuję się odpowiedzialna za to, aby odpowiedzieć na ten post, co niniejszym czynię.
Otóż, KNM w ubiegłym roku zorganizowałao konferencję naukową AE, która była (chyba) sukcesem, ponieważ jej zeszłoroczni uczestnicy pytaja mnie czy będzie w tym roku kolejna edycja. Moim zdaniem powinna być, bo skoro istnieje dobra tradycja, to powinno się ja kontynuować.

Bardzo ważną sprawą jest to, aby w KNM zaangażowały się osoby z młodzyc roczników, zapraszam wszystkich pierwszaków szczególnie!
Poza tym KNM pilnie poszukuje - dzielnego, zaradnego i pełnego werwy PREZESA, który będzie odpowiedzialny za konferencję, ale również za inne działania KN - chciałąbym przekazać urząd w dobre ręce.

Doświadczenie poprzedniego roku pokazuje, że zorganizowanie konferencji to za mało, że aby zachęcić szczególnie studentów z młodszych lat konieczne jest również prowadzenie jakiejś działalności dydaktyczno- badawczej :)
Nie wiem jak ona powinna wygladać - warsztaty, referaty, dyskusja nad tekstem?
Problem polega na tym, że specjalizacja medioznawcza wjeżdża dopiero na 3 roku, więc młodsi potrzebują wsparcia starszych. Pomyślcie o tym jak owo wsparcie może się przejawiać;)

Rozmawiałam na temat KN z profesorem E. Wilkiem, który obiecał koło wspomagać w miarę możliwości (zresztą podobnie jak w poprzednich latach:)

Ja sama Joanna Walewska (doktorantka- dyletantka) chętnie wesprę koło: radą, otuchą, ksiązkami i innymi.

Ponieważ jestem na razie " na Urzędzie " do czasu kolejnej elekcji to moze umówmy się ze w drugim tygodniu zrobimy walne zebranie KNM - wszyscy byli członkowie i przyszli i terażniejsi - na którym wybierzemy PREZESA.

To chyba na tyle, jakby ktoś miał jakieś pytanie to proszę pisać na adres walusia84@interia.pl
Pozdro
AW
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Koło Naukowe Medioznawców UJ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: