FAQ :: Szukaj ::  Rejestracja ::  Profil :: Wiadomości :: Zaloguj 
W obronie stylistycznej wolności wypowiedzi.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Sprawy forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LaRWa

PostWysłany: 09.11.2006, 3:06    Temat postu: W obronie stylistycznej wolności wypowiedzi. Odpowiedz z cytatem

Drogi panie moderatorze (jak mniemam na forum anonimowość obowiązuje - pełna). Hm... czy to nie zbyt radykalne tak usuwać posty? Skrytykowałem rzeczoną panią, zacierając już ręce przed nadchodzącą wymianą zdań, a tu hyc, taki numer i jeszcze skasowałeś mi wpis... a chciałem przeskczyć miejsce wyżej w statystyce opublikowanych postów, gdzie fotel lidera nieodmiennie zajęty jest przez sekretariat.

Hmm... istnieją też mniej egoistyczne pobudki, otóż przez wykasowanie mojej odpowiedzi, i stylistyczne "upoprawnienie" tekstu, uczyniłeś niezrozumiałym początek kolejnego posta... ehh jak człowiek się czepia nad ranem (to o mnie), ale było jakoś tak kolorowo z tymi jej V... i powyżywać się było na kim.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
LaRWa

PostWysłany: 09.11.2006, 3:24    Temat postu: art. 10 Odpowiedz z cytatem

Co na to artykuł 10 europejskiej konwencji praw człowieka!
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
wiwetu

PostWysłany: 09.11.2006, 3:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vystępuję v obronie volności stylistycznej i vizualnej ekspresji każdego posta, przyłączając się tym samym pod apel kolegi. Zarazem głęboko vspółczuję koleżance ev, której napoczęty vątek pozbaviony został uroku osobistego poprzez korektę orto-gramatyczną.

Naszemu drogiemu moderatorovi życzę na przyszłość viecej povściąglivości v podejmovaniu tak krzyvdzących decyzji. To, v jaki sposób dana osoba/byt (bot?) forumovy pisze, jest jego vłasnym sposobem vyrażania siebie. Toteż postuluję zostavić v spokoju navet posty spambotóv. A nuż, może ciekava dyskusja się vyviąże? No i angielski człoviek trochę podszkoli...

A koniec już, na tym forum i na vszystkich innych: NIECH ŻYJE VOLNOŚĆ SŁOVA! (przez jakiekolviek "wu")

eastern

PostWysłany: 09.11.2006, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z przedmovca, przejdzmy viec od slov do czynov!!

no bloody indoktrynacja. ever. ze tak poviem: veto. hovgh.

memu
Admin
PostWysłany: 13.11.2006, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie Dzieci,

oczywiście wszyscy wiedzą, że Internet stał się przestrzenią wolności, nieskrępowanej wymiany opinii na jakikolwiek temat i w jakiejkolwiek formie. Wszyscy już o tym wiedzą do tego stopnia, że to się stało po prostu n u d n e. Dlatego czasem nie zaszkodzi coś skasować, coś pozmieniać, zrobić psikusa i pośmiać się niczym złośliwy chochlik. Każdy moderator ma takie pokusy, bo czemu nie? Oczywiście wiadomo, żę będą protesty, padną wielkie słowa o wolności czegoś tam i niech żyje coś tam, ba nawet nawoływania do czynów są. No super! Podobno młodzież dzisiaj taka nieruchawa tudzież gnuśna jest, więc każdy powód do działania jest dobry.

A poza tym musicie wiedzieć, że moderator na tym forum występuje w dwóch osobach, które to widocznie spolaryzowały się w swoich "vizjach" co do tego, czym forum powinno być. Albo po prostu też chcieliby się zdobyć na taki romantyczny gest, żeby krzyknąć "precz z czymś tam!" i przejść od słów do czynów.

A jeśli chodzi o dyskusje ze spambotami, to jestem za, bo pomysł jest ciekawy. Tylko ktoś musi być na tyle szybki, żeby odpowiedzieć na spamowego posta, zanim zostanie skasowany. Umówmy się, że jak komuś się to uda, to nie skasuję tego wątku, ok? Oczywiście odpowiadam tylko za 1/2 ogólnej liczby moderatorów. Może być zabawnie.

Ostatnio zmieniony przez memu dnia 02.12.2006, 16:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Idea

PostWysłany: 13.11.2006, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Memu, dziękuję za tego posta - mój autorytet nie jest na tyle silny, by walczyć o netykietę Wink

A jeżeli chodzi o dyskusje ze spambotami - podejmuję wyzwanie.
Jeśli zdążycie - wątek zostanie.
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GertrudeSteinOnCrack

PostWysłany: 17.01.2007, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idea napisał(a):

A jeżeli chodzi o dyskusje ze spambotami - podejmuję wyzwanie.
.

ogladajac blade runnera bylem po stronie maaaaszyn! Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Sprawy forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: