FAQ :: Szukaj ::  Rejestracja ::  Profil :: Wiadomości :: Zaloguj 
Niestacjonarne produkcja gier video

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Konrad

PostWysłany: 21.08.2011, 16:10    Temat postu: Niestacjonarne produkcja gier video Odpowiedz z cytatem

Czy na tym kierunku trzeba płacić za semestr? Bo przeczytałem, że wyjątkowo nie trzeba, ze względu na to, że dostaje dotacje z Unii Europejskiej ten kierunek, ale wolałbym się upewnić, dlatego pytam się jeśli ktoś tam był lub wie to niech mi odpowie i nadal chce wiedzieć, czy można przepisać się z niestacjonarnych będąc tam na stacjonarnych od razu jak tylko zacznie się semestr, gdyby były wolne miejsca
Powrót do góry
Wyślij prywatną wiadomość
Khali

PostWysłany: 22.08.2011, 6:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem w 100% pewna tego co napiszę, więc warto byś poczekał na potwierdzenie sekretariatu, ale z tego co mi wiadomo:

1. Refundowane są 'produkcja gier wideo' i 'grafika komputerowa' na FAiISie, a nie 'projektowanie gier komputerowych' na ISzA.
2. Na filmoznawstwo dostało się jakieś 46 osób, a miejsc było 40. Oznacza to, że nie można się przepisać bo wolnych miejsc na kierunku nie ma (mimo, iż poszczególne specjalizacje, jak np. projektowanie gier, mogą mieć niewielu chętnych).
Powrót do góry
Konrad

PostWysłany: 22.08.2011, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź i jeszcze jedno mam pytanie bo wiem, ze do 14 września jest czas żeby złożyć papiery na ten kierunek, ale co mają zrobić osoby broniące się na przykład 30 września, czy wystarczy dostarczyć zaświadczenie, że wtedy będę miał wyniki. Bo jak na przykład będą nadal wolne miejsca to mogą mnie zaliczyć do rezerwy, więc gdybym tych wyników nie przyniósł wtedy by mogli mnie skreślić, a w każdej chwili na moje miejsce mógł inny student się dostać
Powrót do góry
Khali

PostWysłany: 22.08.2011, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponownie odpowiedź nie jest w 100% pewna, więc warto byś to potwierdził w sekretariacie.

Z tego co mi wiadomo przed obronieniem się składać papierów na SUM nie masz szans. Nie musisz *fizycznie* posiadać dyplomu, możesz mieć zaświadczenie, że już się obroniłeś i dyplom doniesiesz. Ale musisz mieć obronę za sobą i posiadać tytuł.
Z tego powodu masa ludzi chcących iść na SUM na kierunkach obleganych (czyt.: takich które raczej nie miewają drugiej tury rekrutacji) bez niepotrzebnego roku przerwy wychodzi z siebie, żeby się obronić w czerwcu/lipcu.
Powrót do góry
Konrad

PostWysłany: 23.08.2011, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, mam nadzieje, że gdzieś dostanę się
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    forum.filmoznawcy.pl Strona Główna -> Pytania kandydatów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: